YORUMLAR
Bilge & Ali
Bilge & Ali
Biz biraz son dakikaya kalmış olduğumuzdan çok fazla mekana bakamamıştık. Buraya gittiğimizde sıcak bir ortam ve ilgili bir ekip gördük. Ayrıca yerin taksimde olmasıda bize cazip geldi. Çünkü mekana herkes rahatça gelsin istiyorduk. Heyecandan biz farkında değildik ama davetlilerimizden duyduğumuza göre yemekleri güzel ve doyurucuydu. Mekan süslemeleri ve müzik ekibini kendisi tedarik etti. Çok fazla ayrıntılarla uğraşmaya gerek kalmadı. Genel olarak iyi bir düğün organizasyonumuz oldu.
Pınar & Koray
Pınar & Koray
Düğün mekanı olarak masa süslemeleri vs görsellikle ilgili bütün şeyleriyle ben kendim ilgilendim mekanın bir organizasyon firması vardı fakat ben kendim ilgilenmek istedim.Mekan açık bir alandı.Düğünümüzü yemekli olarak gerçekleştirdik ve müzik listesini dj eşliğindeydi.Ulaşım kolaylığımız rahattı bir problem yaşamadık.Yetkililer ve perosnel hizmetinden de memnun kaldım.
Tülin Çiftlik
Tülin Çiftlik
Hem şehir merkezinde olması hem de ormanlık alanda olması nedeni ile tercih ettiğimiz mekandan oldukça memnun kaldık. Yemeklerin tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. Fiyatına göre uygun bir mekan tercih edilebilir. Lokasyon olarak kolay olduğu gibi otoparkı da mevcut konuklarımın geri dönüşleri de gayet olumlu oldu herkesin memnun kalmış olduğunu söyleyebilirim. Teşekkürler.
İdil Sönmez
İdil Sönmez

Açıkçası çok ilgiliydi sahipleri. Genel olarak iyi olucağını düşünüyodum ama yağmur yağdı. Dışarda olmasını planlamıştık ama yağmurdan dolayı içerde oldu. Görsellik açısında güzeldi mekan. 200 kişilik yemekli bir düğün oldu. yemeklerin tadı gayet güzeldi. ulaşım konusunda konuklarımız sorun yaşamadı kolay bir yerde. Servisden konuklarımız memnun kaldı. Ekip çok başarılıydı , teşekkürlerimi iletiyorum buradan kendilerine.

Alanay Akdoğan
Alanay Akdoğan
Biz mekanda nişan organizasyonu gerçekleştirdik. Mekan sahibinin ve çalışanların bize olan yaklaşımlarından çok memnun kaldım ben. Gerçekleştirilmesini istediğim her şeyi birbir anlattım ve o gün hepsini gerçekleştirdiler bu da beni çok mutlu etti, beklentilerimin üzerinde gerçekleştirildi.
Mekanın açık ve kapalı olmak üzere iki alanı vardı biz açık alanında 175 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik; fakat nişan esnasında yağmur vs gibi bir aksi durumda kapalı alana geçebileceğimizi de belirtmişlerdi yani mekanın beklenmedik olaylara karşı alınan önlemleri de güzeldi.
Mekanın kendisine ait bir organizasyon firması vardı fakat mekan kendi anlaşmalı olduğu firmayla illede çalışacaksınız diye bir şart koymadı bu tavrı da beni çok memnun etti. Dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalıştım arkadaşımın firmasıydı süslemelerimi kendisi gerçekleştirdi. Bazı mekanlarda böyle bir olayda ek ücret talep ediyorlar fakat biz bu mekanda öyle bir sorunla karşılaşmadık çok çok beğendim.
Taksimde olan bir mekan İstanbul'un göbeğinde ve yeşillikler içerisinde sessiz sakin boğaz manzaralı bir mekandı. Yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik ve benim önceliğim yemeklerin lezzeti güzelliği taze ve temiz olması, sunum şekliydi, o şekilde de oldu. mekan çok temiz ve çok titizdi her yeri tertemizdi. Ben her şeyiyle çok memnun ayrıldım mekandan harika bir mekandı.
Esra & Serkan
Esra & Serkan
Düğün tarihi konusunda biraz sorunlar yaşasak da sağolsunlar bizimle çok ilgilendiler. yemekleri, servisi muazzam. biz çok memnun kaldık tekrar teşekkür ederiz.
Ece & Mustafa
Ece & Mustafa
Ağaçlar arasından nikah masamıza vuran güneşi, esen rüzgarla düğün şarkımızı çalan yaprakları, gün batımında ki ilk dansımızı.. . eğer gözlerden uzak ama bi o kadar da şehrin içinde bir düğün istiyorsanız doğru yerdesiniz..
Serhat Bener
Serhat Bener
Sağladıkları hizmetten çok memnun kaldım. Mekanın garsonları, müzik sistemi, yemek servisi, dekorasyon yani olması gereken her şey istediğim gibi oldu. Teşekkür ederim.
Destan Gezgin
Destan Gezgin
O günün heyecanı ile çok fazla birşey hissttiğimi düşünemesem bile beni memnun edecek decede olan bir hizmet olduğunu ve sunulduğunu söyleyebilirm. yemekli olan organizasyonumuzda 250 kişli konuk ağırladık ses orkestra sunum ve görsellik gayet güzledi. son derece güzel bir deneyim ve memnuniyet yaşadım. sadece servisin sunum hızı biraz yavaştı bunun dışında herşey olumluydu.
Kır düğünleri, organizasyon hizmetleri, nikah, nişan törenleri, sünnet düğünleri ve alakart restoran servisleri ile
Özel günleriniz için mekanımızdan bilgi alabilirsiniz.
Adres :
Taşkışla Cad. İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi
Taksim, İstanbul 34367
Telefon: +90 212 251 72 60
Cep Telefonu: +90 533 771 28 71
E-mail: info@taksimgarden.com